The most difficult times can produce the greatest spiritual blessings. God truly knows just what we need at every moment!

Monday, December 02, 2002

Jak pisze Œwiatowa Organizacja Zdrowia: "700.000 dzieci w Afryce pod-saharyjskiej umiera rocznie z powodu braku podstawowych szczepień przeciwko pospolitym chorobom dziecięcym. Potrzeba 250 milionów dolarów rocznie aby 10 milionów dzieci w krajach najuboższych mogło skorzystać z tych podstawowych szczepień. Czyli koszt szczepienia dla jednego dziecka to około 25 dolarów rocznie.”

A jednoczeœnie w Palm Beach na Florydzie wydawane jest na wspaniałym, kredowym papierze kolorowe pismo dla zwierzšt domowych, które ma donosić o największych psich wydarzeniach socjalnych i najmodniejszych modelach psich i kocich łóżek. A redaktor tego pisma domaga się aby zwierzęta były traktowane na równi z ich właœcicielami. Zwierzęta domowe w Palm Beach osišgajš już rocznie po 1.000 dolarów „dochodu na łeb” a dodatkowo urodzinowe przyjęcia i prezenty w rodzaju ozdobnych obroży w cenie 75 dolarów za sztukę lub sweterka za 100 dolarów, a nawet jeszcze kosztowniejszej diamentowej czy perłowej biżuterii ...”

więcej po angielsku: ...

No comments: